הרשמה לפורומים והשתתפות בסקרים

הרשמו חינם וקבלו את מגזין היופי של iCosmetics,
טיפים וחדשות מעולם הקוסמטיקה והאיפור. השתתפו בבדיקות מוצרי קוסמטיקה חדשים וקבלו מוצרי קוסמטיקה חינם של החברות המובילות.
בשיתוף עם המכון לחקר העור (ISR)

חדש מסדרת הגילוח הנשי ג'ילט ונוס: Venus Riviera

סכיני גילוח חד פעמיים עם שלושה להבים

Venus Riviera מעוצב בצבע כתום תוסס וכולל ידית בעלת ניחוח רענן.
לסכין שלושה להבים וראש מעוגל, המסתובב על ציר, וידית חדשה ומשופרת המאפשרת תמרון נוח יותר בסביבת המקלחת הרטובה.
Venus, מותג הגילוח הנשי משיק את Venus Riviera, סכיני גילוח חד פעמיים לאישה בעיצוב טרנדי.
ע"פ מחקר אשר נערך בארה"ב מבין 56% של הנשים המעדיפות להשתמש בסכיני גילוח חד-פעמיים, קרוב למחצית  משתמשות בסכין גילוח חד פעמי עם שני להבים, מבנה המגביר את הסיכוי לגירוי, שריטות וחתכים. על מנת לשפר את חוויית הגילוח של נשים אלו, ונוס מרחיבה את קו הסכינים החד פעמיים ומספקת פיתרון מעולה - Venus Riviera. סכין הגילוח המתקדמת החדשה מעניקה לנשים פיתרון לגילוח חלק ב במחיר אטרקטיבי בהשוואה למכשיר גילוח רב פעמי.
Venus Riviera מבוססת על ההבנה של ג'ילט בגילוח, ביחד עם המומחיות של חברת האם (יצרנית אולוויז, אולדייז ופנטן) בהבנת נשים וצרכיהן. כך, סכין הגילוח Venus Riviera מותאמת במדויק לקימורי הגוף והרגלי הגילוח הנשיים ומעניקה גילוח חלק.

Venus Riviera החד פעמי של ונוס ניתן להשיג ברשתות השיווק והפארם במחיר מקסימאלי מומלץ לצרכן של 25.99 ₪.


7 עובדות שלא ידעת על גילוח נשי
1. Venus, מותג הגילוח הנשי הנמכר ביותר בעולם עם יותר מ-40 מיליון משתמשות.
2. מסקר שערכה חברת ג'ילט ונוס, עולה כי 93.5% מהנערות הישראליות בגילאי 18-24 מסירות שיער. הגיל הממוצע שבו נשים מתחילות להסיר שיער נע בין 14 ל-15, כשחלק לא מבוטל מתחיל בגיל צעיר עוד יותר – 11.
3. אם אישה מתחילה לגלח את שיער גופה בגיל 14, היא תגלח אותו 4,160 פעמים בשנה במהלך 40 השנים הבאות! אם נביא בחשבון שלוקח לנשים עשר דקות לגלח את רגליהן, משמע שהן מקדישות לגילוח במהלך חייהן מגיע לחודש שלם!
4. 74% מהנשים בישראל  מדווחות על הסרת שיער, כשמתוכן 45% מעידות כי גילוח היא שיטת הסרת השיער המועדפת עליהן.
5. נשים הצהירו למעשה שהן חשות קשר ישיר בין הסרת שיער לבין ביטחונן העצמי, כש-67% מן המשיבות גילו שהסרת השיער גורמת להן לחוש נקיות ונשיות יותר.
6. רק 6% מהמשיבות אמרו שבן זוגן הוא הגורם העיקרי שבגללו הן מסירות שיער. 73% מהמשיבות חשו שבן זוגן אינו שם לב כאשר הן מגלחות את רגליהן.
7. נשים כן שונות מגברים. שטח העור שנשים מגלחות גדול פי 18 מזה של הגברים, עורן יבש יותר, ויש להן סוגי שיער שונים במקומות שונים, ולכן הן זקוקות לסכין גילוח המותאם במיוחד לסוגי השיער וקימורי גופן.

אודות ג'ילט
ג'ילט Gillette®, מותג הגילוח והטיפוח המתקדם בישראל ובעולם, הוביל מאז ומתמיד את פריצות הדרך הגדולות בתחום הגילוח. מוצרי ג'ילט, מעניקים לגברים ולנשים את הגילוח הקרוב והנוח ביותר בעולם כדי שיוכלו להיראות, להרגיש ולהיות במיטבם

אודות פרוקטר & גמבל
פרוקטר אנד גמבל היא חברת מוצרי הצריכה הגדולה בעולם, הפועלת ביותר מ-180 מדינות ומשווקת מעל 300 מותגים, המשפרים את חייהם של 3 מיליארד צרכנים מדי יום.
בין מותגי החברה נמנים: הד אנד שולדרס, פנטן, הרבל אסנס, וולה, בראון, דורסל, אולוויז, אולדייז, פיירי, אריאל, טייד ועוד.
 


chanel replica chanel replica chanel replica chanel replica louis vuitton replica