הרשמה לפורומים והשתתפות בסקרים

הרשמו חינם וקבלו את מגזין היופי של iCosmetics,
טיפים וחדשות מעולם הקוסמטיקה והאיפור. השתתפו בבדיקות מוצרי קוסמטיקה חדשים וקבלו מוצרי קוסמטיקה חינם של החברות המובילות.
בשיתוף עם המכון לחקר העור (ISR)

השנה האזרחית נגמרת

מה אופנת האיפור לערב ראש השנה האזרחית?

 שנה חדשה בגימור מאט

לוריאל פריז מציגים את המראה הנכון לערב השנה האזרחית החדשה 2018

 

באדיבות עדי פרג'י, מנהלת הדרכה לוריאל פריז

 

אין דבר נכון יותר לעשות מאשר לבחור בטוטאל לוק מאט לערב השנה החדשה, ולפתוח את 2018 שיקיות מתמיד. הוסיפו לטוטאל לוק הכל כך לוהט הזה אייליינר מחודד, וקיבלתם את לוק האיפור הנכון לחגיגות פתיחת השנה האזרחית.

1.      בחרי במייק אפ Total Cover מסדרת Infaillible, המעניק כיסוי מלא, בגימור מאט אלגנטי. הבסיס המושלם שיתקבל, חלק וחף מפגמים נראים לעין, יצור את הקנבס המושלם להמשך יצירת הלוק. מומלץ להשתמש לצורך זה במברשת מייקאפ 02, שטוחה וצפופה, שתעניק לכל יד יציבות ותאפשר מריחה אחידה. מרחי את המייק אפ גם על איזור הלסת המתחבר עם הצוואר, על מנת למנוע הבדלי גוון, וכן את העפעפיים, לקיבוע טוב יותר של הצלליות.

  

2.      שלבי שני גוונים של סומק כדי להעניק מימד מסקרן למראה שלך. השתמשי בפלטת הסמקים העמידים מסדרת אינפליבל סקאלפט, בחרי את הגוונים שקורצים לך וערבבי ביניהם. אין כאן נכון או לא נכון; בכל פלטה יש קשת של צבעים ש"מתכתבים" אחד עם השני, ויראו נפלא ביחד. הניחי אותם על תפוחי הלחיים בעזרת מברשת זוויתית 05, המיועדת להנחת סומק, ו"משכי" את הסומק לכיוון עצמות הלחיים.

 

3.      בחרו צללית בסיס בגוון ניוד מבריק, כרקע לשטח העפעף. הניחו אותה על כל שטח העפעף, עד הגבה, בעזרת מברשת צלליות 06. המרקם הקרמי של צלליות קולור ריש מונו יאפשר הנחה מושלמת, הן בעזרת המברשת והן בעזרת האצבעות.

 

4.      כדי למצב את העיניים במרכז המסיבה, כדאי להשתמש באייליינר שחור קלאסי, המורם בקצהו בזוית ארוכה. אורך זוית האייליינר יכול לשנות את מראה האיפור מקצה לקצה, וזוית ארוכה הופכת אותו לדרמטי יותר. לדיוק מירבי, העדיפי אייליינר טוש, כגון סופר ליינר פרפקט סלים. התחילי בזוית הפנימית של העין, והמשיכי כלפי חוץ.

 

5.      להוספת טאץ' אלגנטי, השתמשו במסקרה "פאטאל" בגוון שחור עמוק. מברשת הסיליקון שלה תעניק הפרדה טובה למניפת הריסים, תוך הוספת נפח והרמה משמעותית. הברישו גם את הריסים התחתונים, למראה מודגש במיוחד.

6.      גבות מעניקות לפנים מסגרת, בעלת נוכחות בולטת במיוחד. על מנת להדגיש את גבותייך, הברישי אותן במסקרה ייעודית לגבות Brow Artist Plumper. למסקרה זו סיבים שיוכלו למלא גם גבה דלילה. המלצה: בחרי במסקרה בעלת גוון המתאים לצבע שיער הראש, על מנת למלא אותן באופן טבעי ומחמיא. אם גבותייך מלאות מטבען, תוכלי לבחור מסקרה שקופה, שתעצב ותייצב אותן במקומן. 

7.      המשיכי עם המראה המאט גם לגזרת השפתיים. בחרי בשפתון בגוון הניוד המושלם, בגימור מאט היסטרי. קולור ריש 633 יעשה את העבודה, יעניק תחושה נעימה לשפתיים לכל אורך הערב.  

 

 


chanel replica chanel replica chanel replica chanel replica louis vuitton replica