אודות I-cosmetic

כבר 5 שנים שאני חולמת לפתוח פורטל בתחום הקוסמטיקה, שיספק מידע מקצועי ואובייקטיבי ויאפשר לגולשות ולגולשים, לקבל טיפים, מידע וכלים ישימים, על איך לסגל שגרת טיפוח נכונה.
אבל, בגלל שאני קודם כל קוסמטיקאית רפואית ויש לי מחויבויות למקצוע שלי ועוד קודם לכן ללקוחות שלי, לקח לי דיי הרבה זמן עד שמצאתי את הזמן להתפנות להגשמת החלום.

המטרה של הפורטל היא כאמור, לספק כמה שיותר ידע, טיפים ומדריכים רלוונטיים בנושאים של: קוסמטיקה, טיפוח, בריאות העור, ניתוחים פלסטיים וכל מה שמתקשר לנושאים אלו במישרין או בעקיפין.
השאיפה היא גם להעביר חלק גדול מהמידע אותו צברתי במהלך עשרים שנות הניסיון שלי בתחום וגם לאפשר לקבל מידע על כל סוג של טיפול, כל סוג של שיטה ועל כל אנשי המקצוע השונים הפועלים בתחום – כך שאם תצטרכו מידע באותם הנושאים, תדעו שיש לכם כתובת אחת ומסודרת למטרה.

חשוב לי לחזור ולהדגיש, שאין שום אינטרסים מאחורי הפורטל, אין לי שום רצון או מטרה לקדם חברת קוסמטיקה מסוימת לעומת אחרת, אם אני ממליצה על חברה, זה רק בגלל שאני אוהבת את המוצרים שלה וחושבת שהם טובים ואם אני ממליצה על מוצר מסוים, ההמלצה היא פרטנית לגביו ולא בהכרח על כל המוצרים של אותה החברה.

לסיום, אני רק יכולה לקוות שתהיה לכם גלישה כיפית ונעימה  😊