איך לאפר עיניים – המדריך שיגלה לך את כל הסודות

נכתב על ידי:

שירי אמסלם, טיפולי פנים, קוסמטיקאית פרא רפואית

העיניים מהוות כצוהר לנשמה (לפחות זה מה שאומרים), כך שנשים רבות עומלות מדי יום, בכדי לאפר את העיניים בצורה מדויקת, נכונה ומחמיאה. החדשות הטובות הן שבאמצעות שימוש בשיטות מסוימות, ניתן להשיג את המטרה ולהעניק תשובה אחת וברורה על השאלה "איך להתאפר נכון באזור העיניים?", בצורה שהינה יחסית מהירה ופשוטה. אז להלן המדריך שיעשה לך סדר בעולם איפור העיניים:

התאמת האיפור לעיניים
לכל אחת מאיתנו יש עיניים שונות, יש כאלו שיש להן עיניים קטנות, גדולות, שקועות, נפולות, קרובות, רחוקות וכיוצא בזה. המטרה המשותפת של כל מי שמאפרת את העיניים, היא להגדיל את העיניים ולהעניק להן צורה אופטימאלית.
יש לזכור כי איפור עיניים מאפשר יצירת אשליה וזאת, במידה ומקפידים לעשות אותו נכון. לכן, יש להתאים את האיפור לצורה ולגודל העיניים.

מריחת צללית בצורה הנכונה
צללית מהווה את אחד ממוצרי האיפור החשובים והמשמעותיים באיפור עיניים. אך בכדי ליהנות מכל יתרונותיה, חשוב לדעת כיצד למרוח אותה.
ראשית כל, חשוב לדעת, כי בחירת גוון הצללית אמורה להיות מותאמת לגוון העיניים, אם לדוגמא, יש לך עיניים חומות, רוב הגוונים יכולים להתאים לך. אם יש לך עיניים כחולות, ההמלצה היא להשתמש בגוונים ממשפחת הכתומים.
את מריחת הצללית, כדאי לבצע ב-3 שלבים שונים – בשלב הראשון, יש למרוח שכבת בסיס: מייקאפ או קונסילר. בשלב השני, מומלץ למרוח צללית בגוון בינוני באמצעות מברשת מספר 5.
בשלב השלישי והאחרון, יש להניח צללית בגוון כהה יותר, בזווית החיצונית של העין, ולעשות זאת באמצעות מברשת מס 24.

תיחום העין
יצירת תיחום פנימי באמצעות עיפור כהה, יכולה להדגיש במידה רבה את הזווית החיצונית של העין ולהחמיא לה.

הדגשת הגבות
מומלץ להשתמש בצללית או בעיפרון גבות, על מנת להדגיש את החלק החיצוני של הגבות.

מריחת מסקרה בצורה נכונה
ישנם מספר דגשים אשר יאפשרו לך למרוח מסקרה בצורה נכונה: ראשית כל, ההמלצה היא למרוח מספר שכבות דקות ולא למרוח שכבה אחת עבה – אשר עלולה להיראות כמו גוש דביק.
יש לבצע תיקונים ולנקות את השאריות, באמצעות שימוש במקל לניקוי אוזניים.
מעבר לכך, יש לזכור כי למסקרה יש נטייה להתייבש עם הזמן ולכן, ההמלצה היא להחליף את המסקרה אחת לפרק זמן של 3 חודשים.

שימת דגש על כל הפרמטרים הללו ויישומם בפועל, יאפשר לך לאפר את העיניים בצורה האופטימאלית.