5 טיפים לבחירת קונסילר

נכתב על ידי:

דנה הראל, מעצבת שיער ומאפרת

הקונסילר הוא מוצר איפור שמטרתו היא להסתיר פגמים שונים בעור, להתמודד עם היפר פיגמנטציה, לטשטוש קווים עדינים, פצעונים, אדמומיות, קמטים, לכסות כתמים כהים בעור, להאיר וליצור בסיס אחיד עליו ניתן להניח את האיפור. מטרת הקונסילר היא להשיג מראה כמה שיותר טבעי. מדובר ללא ספק על מוצר איפור חשוב ובסיסי שכדאי לכל אישה להשתמש בו. יחד עם זאת, כיום ניתן למצוא סוגים שונים של קונסילר ועל כן, לא תמיד קל לקבל את ההחלטה לגבי הקונסילר המתאים. במאמר הבא תקבלי את כל המידע שיסייע לך לבחור בצורה הטובה והמתאימה ביותר קונסילר לצורך שימוש אישי.

כיצד בוחרים קונסילר?

בחירת קונסילר צריכה להתבצע על הגוון ועל המרקם וכן על היכולת של התכשיר לאפשר כיסוי חלקי או מלא. יש כמה פרמטרים שחשוב לקחת בחשבון כאשר בוחרים קונסילר, כאשר הם יכולים להשפיע על העמידות שלו לאורך זמן ועל המראה הסופי שיתקבל: סוג העור שלך, המראה שאת רוצה להשיג ותת הגוון של העור שלך.

בכדי לבחור את הגוון הנכון, יש להתאים אותו לצבע העור שלך. אם את בהירה מאוד, יהיה לך פחות מתאים קונסילר שיעניק לך מראה שזוף מאוד ולהפך, המטרה היא לרכוש גוון של קונסילר אשר יעניק לך מראה כמה שיותר טבעי. בכדי למצוא את הגוון המתאים לך, כדאי שתמרחי מעט מכל גוון באיזור שמתחת לעיניים ותבדקי מה הכי מתאים לטשטש כהויות ופצעונים ומה הכי יחמיא לצבע עורך. כדאי מאוד לבחון את זה באור השמש ולא במקום סגור. הגוון הבהיר יותר יכול להתאים להסתרת חלקים מסוימים בפנים וליצירת קו מתאר.

טיפים לרכישת קונסילר

הנה כמה טיפים שיכולים לסייע לך לבחור קונסילר בצורה טובה על מנת ליצור הבדל משמעותי ביותר בשגרת האיפור שלך ולקבל את הכיסוי הטוב ביותר לעור הפנים והצוואר שלך:

1.     לפני שתבחרי בגוון של הקונסילר המתאים לך, חשוב שתבינו מהו תת גוון העור שלך שכן, מדובר על חלק בלתי נפרד מצבע הפנים הנראה לעין. ניתן למצוא שלושה גוונים עיקריים והם: קר שהוא גווני כחול וורוד, חם שכולל גווני אפרסק וצהוב וניטרלי שמהווה שילוב בין שני הגוונים הללו.

2.     כדאי מאוד להתאים בין צבע השיער לבין צבע הקונסילר, כאשר לרוב שיער בהיר או בלונדיני לרוב יהיה קשור יותר לגוון ניטרלי או קר ושיער כהה יהיה קשור לגוון חום או ניטרלי.

3.     חשוב שתיזכרי איך העור שלך מגיב לחשיפה לשמש. אם יש לך עור עם תת גוון קר לרוב תהיה לך נטייה להישרף יותר מהשמש לעומת תת גוון חם. כך גם תבחרי את הקונסילר ואת הגוון שלו.

4.     כדאי לרכוש קונסילר של חברה מוכרת אשר יבטיח לך איכות

5.     בדקי בחנות האיפור על עור הפנים שלכם סוגים שונים של קונסילר בכדי להבין איזה אחד מתאים לך בדיוק.אם את מעוניינת לרכוש קונסילר איכותי, כדאי מאוד שתכירי את הקונסילר של חברת NARS