מנתחים פלסטיים מובילים – 5 טיפים בבחירת מנתח פלסטי

נכתב על ידי:

דנה הראל, מעצבת שיער ומאפרת

החלטתם לשפר את המראה והבנתם שקוסמטיקה זה לא מספיק והדרך הטובה ביותר לעשות זאת, היא על ידי פניה למנתח פלסטי. עכשיו, בכדי ליהנות מתוצאה משביעת רצון, קיימת חשיבות גבוהה לבחור את המנתח פלסטי בתבונה. להלן 5 טיפים יישומיים אשר יסייעו לכם בביצוע אותה בחירה:

טיפ 1 – להקפיד על ביצוע חיפוש מקיף
כיום, הודות לרשת האינטרנט ניתן לקבל את כל המידע והפרטים על מנתחים פלסטיים מובילים, באמצעות פעולה פשוטה אשר כוללת לחיצה על מספר כפתורים.
מומלץ לקרוא באופן קפדני ומקיף את כל הפרטים המפורסמים על המנתח, על מנת, לנסות ולקבל את התמונה המלאה לגבי המנתח.

טיפ 2 – לבדוק הסמכות/ תעודות
מומלץ לבדוק שאותו רופא אליו פונים לצורך ניתוח פלסטי, הוא אכן מומחה בתחום של כירורגיה פלסטית. הדרך הטובה ביותר לוודא את הנושא הזה, היא לבקש ולראות תעודת מומחה מטעם משרד הבריאות. מעבר לכך, ניתן לפנות לאיגוד הישראל לכירורגיה פלסטית ולבדוק אם אותו הרופא חבר באיגוד.

טיפ 3 – לבקש ולראות דוגמאות (וכמה שיותר מהן)
כל מנתח פלסטי מוביל בתחומו, יחזיק תיק עבודות אשר כולל תמונות של לקוחות שלו, לפני ואחרי. ההמלצה תהיה לעיין ולהתעמק בכמה שיותר מהתמונות ובעיקר באלו הרלוונטיים לסוג הניתוח בגינו פניתם אליו מלכתחילה – יש לקחת בחשבון שלא כל מנתח פלסטי מתמחה באופן פרטני בביצוע של כל סוגי ניתוחים פלסטיים. בזכות הדוגמאות, ניתן לקבל את התמונה המלאה לגבי היכולות והכישורים של אותו מנתח פלסטי.

טיפ 4 – לדבר עם לקוחות של המנתח
ההמלצה היא לא להסתפק אך ורק בדוגמאות, אלא גם לגשת ולדבר עם לקוחות של המנתח, לצורך קבלת המלצות. ניתן לשאול אותם שאלות שהתשובות עליהן יסייעו לכם להבין אם אכן מדובר באיש המקצוע המתאים עבור המטרה. מעבר לכך, מידת שביעות הרצון של הלקוחות, יכולה להעיד לא רק על הרמה המקצועית של אותו מנתח, אלא גם על האדיבות והרגישות שלו ללקוחות.

טיפ 5 – לקבוע פגישת ייעוץ מקדימה עם המנתח
פגישת ייעוץ עם מנתח פלסטי, תאפשר מצד אחד להתרשם באופן מקיף מהמנתח, לקבל תשובות על כל השאלות המעניינות ולשמוע את כל הפרטים על הליך הניתוח.
ישנם מקרים בהם פגישת הייעוץ תהיה ללא תשלום או התחייבות ובמקרים אחרים, הפגישה יכולה להיות כרוכה בתשלום אשר במרבית המקרים, יקוזז מעלות הניתוח.

יישום של כל הטיפים הללו, יסייע בבחירה מושכלת ונבונה באותו מנתח פלסטי המתאים למטרה.