מוצרי טיפוח לאישה – 5 המוצרים הכי מומלצים לטיפוח ולהזנת העור

נכתב על ידי:

דנה הראל, מעצבת שיער ומאפרת

עור הפנים של כל אחת מאתנו חשוף למיני מפגעים, על בסיס יומי, כאשר בכדי לשמור על בריאות העור ולהגן עליו, יש להקפיד על ניקוי, הזנה וטיפוח של העור. להלן 5 מוצרים חשובים ומשמעותיים באמצעותם ניתן לנקות ולשמור על עור הפנים לאורך זמן ועל ידי כך למנוע מצבים של הופעת כתמים, איבוד החיוניות והאלסטיות של העור והזדקנות מואצת, על שלל תופעות הלוואי אותן היא טומנת בחובה.

קרם לחות עשיר
בכוחו של קרם לחות עשיר להזין את העור, לשמור עליו ולהעניק לו מראה מלאה חיוניות. מריחת קרם הלחות, חשובה גם לפני שמתאפרים, על מנת לקלוט את המיייקאפ או את מוצרי האיפור האחרים בהם משתשים בצורה האופטימאלית.
יש לבחור את קרם הלחות בתבונה, תוך התאמה לסוג העור: יבש, שומני ומעורב ולגיל המשתמשת.
חשוב לבחור בקרם מבית המותגים המובילים בתחום, כאשר בחלק מהמקרים, כדאי לשקול שימוש בקרם יום ובקרם לחות לילה.

סבון פנים
בכוחו של סבון פנים, לנקות היטב את עור הפנים ולהמיס שומנים. כל מי שמחפש סבון פנים, עתיד לגלות מגוון רחב של סוגים ובין היתר: סבון נוזלי, סבון מוצק, סבון רגיל וסבון ללא סבון.
במקרים רבים, אתם עתידים לגלות כי סבון ללא סבון יהווה את הבחירה האופטימאלית לצורך המטרה, מכיוון שבכוחו להסיר את השומן העל עורי והוא אינו גורם לגירוי בעור.

חלב פנים
מתאים לעור פנים יבש בעיקר, אך במקרים מסוימים, יהיה מומלץ לשימוש גם לעור מעורב. כאשר בכוחו של מוצר זה לנקות את העור ולהזין אותו. חלב פנים מכיל מינרלים, וויטמינים, שומן ותמציות שמנים וצמחים.
כמובן, שחשוב לבחור את המוצא בתבונה, ולהתאימו באופן פרטני לסוג העור של המשתמשת.

מסיר איפור איכותי
שאריות של איפור, אשר נשארות זמן רב על פני העור, עלולות להסב לו נזקים שונים וזאת הסיבה, שתפקידו של מסיר איפור ייעודי ואיכותי, היא כה חשובה. בהליך הסרת האיפור, יש לשים דגש משמעותי על האזור שמסביב לעיניים, אשר נחשב לעור עדין במיוחד.

מים מיסלריים
מים מיסלריים מהווים מוצר איכותי, באמצעותו ניתן לנקות את עור הפנים באופן יסודי. המים המיסלריים נראים כמו מים רגילים לכל דבר ועניין, אך בתוכם יש חלקיקים מיוחדים בשם "מיסלות", אשר בכוחם ללכוד ולפרק לכלוכים וגורמים מזהמים שונים אשר בכוחם לפגוע בבריאות ובמראה העור.